Jak skutecznie zawierać umowy?

Magdalena Bojaryn, 06 marca 2020 Kategorie: E-book

To, w jaki sposób dochodzi się do zawarcia umowy, ma wpływ nie tylko na jej wykonanie, ale i na ewentualne późniejsze dochodzenie roszczeń w sądzie. Zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę nowelizację kodeksu postępowania cywilnego, która weszła w życie 7 listopada 2019 r.

Jeżeli przedsiębiorcy sprzedający usługi i towary innym przedsiębiorcom nie zadbają o prawidłowe dokumentowanie zawarcia i wykonania umowy, mogą znacznie obniżyć szanse na wygranie sprawy w sądzie – nawet mając rację. Posiadając prawidłowe dokumenty, przedsiębiorcy mogą również znacznie obniżyć koszty windykacji. Ma to duże znaczenie ze względu na wcześniejsze zmiany przepisów, które weszły w życie w sierpniu 2019 roku, a które dotyczą wzrostu opłat sądowych.

Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się co, jako przedsiębiorca, powinieneś zmienić w swojej firmie, aby bezpiecznie zawierać umowy, a w razie potrzeby skutecznie zawalczyć o pieniądze w sądzie i zrobić to cztery razy taniej.

Chcesz przeczytać więcej? Pobierz e‑booka.

Podaj swój adres e-mail i wyraź zgodę na przesyłanie Ci ważnych informacji z zakresu prawa dotyczących praktycznych kwestii prowadzenia firmy.
Obiecujemy: zero spamu, samo gęste.

Biznesove Ebook

Dziękujemy!

Na podany adres e-mail wysłaliśmy link do pobrania e-booka.
Miłej lektury!

Napisz do nas!

Kancelaria Radców Prawnych
M.Kacprzyk, M.Bojaryn s.c.

Al. Kościuszki 1 lok. 0.14
90-418 Łódź
tel./fax 42 298 09 09

Magdalena Bojaryn

+48 604 255 020

Marta Kacprzyk

+48 609 184 566