Magdalena Bojaryn

Magdalena Bojaryn

Radca prawny, założycielka i wspólniczka Kancelarii Radców Prawnych Biznesove

+48 604 255 020 mb@biznesove.pl blog: karaumowna.pl blog: wynajem-powierzchni-komercyjnej.pl

Radca Prawny, założycielka i wspólniczka Kancelarii Radców Prawnych Biznesove (wcześniej Kacprzyk Bojaryn).

 

Od 2005 r. pełni stanowisko prezesa zarządu w spółce prawniczo-windykacyjnej (INTACTO Centrum Windykacji sp. z o.o.) i odpowiada za dochodzenie roszczeń dla firm z różnych branż, doradztwo w zakresie ryzyka finansowego i prawnego.

Ma ponad 8 letnie doświadczenie w prowadzeniu sporów procesowych, świadczenia ogólnej pomocy prawnej dla przedsiębiorców w zakresie prawa spółek, prawa pracy, negocjacji w sporach pomiędzy przedsiębiorcami. Jest doświadczonym szkoleniowcem z zakresu windykacji i jej prawnych aspektów. Zrealizowała projekty szkoleniowe m in. dla: Leroy Merlin Polska Sp. z o.o., NBP S.A., Bank Millennium S.A., P.P. „Porty Lotnicze”, PKP S.A.

Biegle posługuje się językiem angielskim, ma 5 letnie doświadczenie jako trener języka angielskiego biznesowego i prawniczego dla menedżerów w szkole językowej.

W Kancelarii odpowiada za sprawy związane z prawem spółek, sporządzaniem i opiniowaniem umów handlowych, negocjacją umów najmu, prawem procesowym, prawem cywilnym, zarządzaniem wierzytelnościami, windykacją należności, szkoleniami.

 

Prowadzi blogi Kara umowna oraz Wynajem powierzchni komercyjnej.

Napisz do nas!

Kancelaria Radców Prawnych
M.Kacprzyk, M.Bojaryn s.c.

Al. Kościuszki 1 lok. 0.14
90-418 Łódź
tel./fax 42 298 09 09

Magdalena Bojaryn

+48 604 255 020

Marta Kacprzyk

+48 609 184 566