Biznesove to my

Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie – dokładnie ją analizuję i rozmawiam z klientem, aby poznać jego oczekiwania i zaproponować konkretne rozwiązanie. Od dawna jestem przedsiębiorcą i pracuję w biznesowym środowisku, dlatego bardzo istotne jest dla mnie budowanie partnerskiej relacji opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu, której podstawą jest prosty i zrozumiały sposób komunikacji.

Czytaj biografię  

Marta Kacprzyk

Radca prawny, założycielka i wspólniczka Kancelarii Radców Prawnych Biznesove

W mojej pracy najważniejsze jest dla mnie niesienie realnej pomocy przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Sama jestem przedsiębiorcą z kilkunastoletnim doświadczeniem, dzięki czemu widzę i rozumiem biznes nie tylko jako prawnik. Doskonale wiem, co to znaczy mierzyć się z ryzykiem gospodarczym, podejmować trudne decyzje i zarządzać ludźmi. Ta wiedza pozwala mi w odpowiedni sposób podejść do klienta i jego problemów, a także oferować mu optymalne rozwiązania.
Wartością nadrzędną w zawodzie radcy prawnego jest dbanie o interesy klienta – zależy mi na budowaniu długofalowych relacji i partnerskiej współpracy.

Czytaj biografię  

Magdalena Bojaryn

Radca prawny, założycielka i wspólniczka Kancelarii Radców Prawnych Biznesove

Napisz do nas!

Kancelaria Radców Prawnych
M.Kacprzyk, M.Bojaryn s.c.

Al. Kościuszki 1 lok. 0.14
90-418 Łódź
tel./fax 42 298 09 09

Magdalena Bojaryn

+48 604 255 020

Marta Kacprzyk

+48 609 184 566